تهران - آجودانیه - مرکز همایش‌های بین المللی رایزن 09123498062

خدمات

سالن‌ها و تالارهای پذیرایی

سالن‌های پذیرایی و برگزاری مراسم ختم و یادبود تشریفات رهسپار، در مرکز همایش‌های بین المللی رایزن واقع می‌باشد. این مجموعه در منطقه آجودانیه شمال تهران، با بهترین دسترسی و پکیج‌های متنوع خدمات، آماده برگزاری مراسم ختم، ترحیم و ولیمه می‌باشد. دیگر سالن‌ها و تالاهای پذیرایی تشریفات رهسپار، در مناطق شرق و غرب تهران قابل هماهنگی و رزو می‌باشد.

مشاهده بیشتر

پذیرایی

پذیرایی مراسم ترحیم، یکی از مهم‌ترین بخش‌های مجالس ختم خاکسپاری، سوم، هفتم، چهلم، عید اول و سالگرد فوت می‌باشد. تشریفات ترحیم رهسپار با در نظر گرفتن غم و اندوه داغداران در سوگ مرگ عزیزانشان، اقدام به ارائه خدمات باکیفیت و بی‌سابقه در پذیرایی مراسم ترحیم کرده تا شما با خیالی آسوده میزبان میهمانان گرامیتان باشید.

مشاهده بیشتر

گروه موسیقی عرفانی و مداحی

سخنران، واعظ و مدیحه سرا بخشی از سنت و آداب و رسوم ما ایرانی‌ها برای مراسم ترحیم و ختم می‌باشند. تشریفات ترحیم رهسپار، در جهت ارائه خدمات نوین برای مراسم سوگواری و یادبود با گروه موسیقی سنتی همراه سازهای عرفانی چون نی، دف، تار، سنتور و ... گامی متفاوت در برگزاری مراسم ختم و ترحیم برداشته است.

مشاهده بیشتر

گل‌آرایی و شمع‌آرایی

گل‌آرایی و شمع‌آرایی مراسم ترحیم از اهمیت بالایی برخوردار است. گل‌های طبیعی با عطر خوش و زیبایی منحصر به فردشان، انرژی مثبتی را به محیط و حضار انتقال می‌دهند و همنشینی این المان با شمع، موجب تسلی خاطر بازماندگان می‌شود.

مشاهده بیشتر

پرسنل مهمانپذیر مجالس

تیم مجرب و دوره دیده مهمان پذیر تشریفات رهسپار، آماده ارائه خدمات پذیرایی حرفه‌ای از مجالس ترحیم و یادبود شما عزیزان به بهترین شکل می‌باشند. نیروی خدماتی مجالس رهسپار، با یونیفرم متحدالشکل شیک و زیبا و رعایت کردن کلیه نکات ریز آداب پذیرایی، خدمات مجالس شما را به بهترین شکل انجام می‌دهند.

مشاهده بیشتر

دکوراسیون میز ترحیم

میز یادبود، یکی از المان‌های مجالس ختم و یادبود می‌باشد که شامل قاب عکس مرحوم، گل‌آرایی، شمع‌آرایی، پذیرایی با حلوا و خرمای تزیین شده می‌شود. طراحی میز ترحیم توسط تیم مجرب دکوراسیون تشریفات رهسپار برای اجرای مراسم ختم و یادبود، جلوه خاصی به مراسم سوگواری شما می‌دهد.

مشاهده بیشتر

فیلمبرداری و عکاسی مراسم

کلیپ یادبود، یکی از خدمات تشریفات ترحیم رهسپار می‌باشد که توسط تیم مجرب عکاسی و فیلمبرداری ارائه می‌شود. ساخت کلیپی از مراسم ترحیم مرحوم یا ویدئویی همراه با تصاویر و فیلم‌های متوفی برای پخش در مراسم ترحیم و یادبود که خاطرات عزیز از دست داده را برای همه زنده می‌کند.

مشاهده بیشتر

چاپ بنر، اعلامیه و آگهی تسلیت

چاپ بنر تسلیت، استند، اعلامیه ترحیم، آگهی عرض تسلیت به خانواده متوفی، کارت دعوت برای مراسم‌های ترحیم و یادبود از دیگر خدمات تشریفات رهسپار می‌باشد. اجرای سفارشات با بهترین کیفیت و در سطوح قیمتی متنوع پذیرفته می‌شود.

مشاهده بیشتر

برگزاری مراسم ولیمه

تشریفات رهسپار، برگزار کننده مراسم ولیمه شما عزیزان در سالن‌ها و تالارهای پذیرایی مجموعه می‌باشد. ولیمه، یکی از رسوم و سنت‌های مسلمانان است. ولیمه دادن یعنی دعوت عده‌ای از مؤمنین، ارحام، همسایگان و فقرا به میهمانی صرف غذا که می‌تواند ضیافت و پذیرایی شام یا ناهار باشد.

مشاهده بیشتر

سرویس ایاب و ذهاب

اجاره انواع خودروهای مسافربری چون اتوبوس ‌VIP، میدل باس، مینی‌بوس، ون، خودروهای سواری و تشریفاتی یکی از خدمات نوین تشریفات ترحیم و یادبود رهسپار جهت رفاه حال بازماندگان و خانواده مرحوم می‌باشد.

مشاهده بیشتر

صفحه‌ها